Stiklai

aminių stiklinimas yra labai svarbus aspektas, kuris turi tiesioginės įtakos bendram gaminio šilumos laidumui, garso izoliacijai, grožiui ir net saugumui. Mūsų stiklo paketai pagaminti tik iš kokybiško, sertifikuoto stiklo, kurį tiekia stiklo gamintojai „Saint-Gobain“ ir „Guardian“. Visi stiklo paketai yra užpildyti argono dujomis. Stiklo paketų tipai:

Šilumą izoliuojantys stiklo paketai (Thermo)

2-jų stiklų stiklo paketų grupė, kuriai priklauso stiklo paketai, gaminami naudojant vieną šilumą atspindintį stiklą. Tinkami gyvenamosios paskirties pastatuose, kur keliami reikalavimai šilumos energijos taupymui.

3-jų stiklų stiklo paketų grupė, kuriai priklauso stiklo paketai, gaminami naudojant du šilumą atspindinčius stiklus. Rekomenduojama montuoti gyvenamuosiuose ir viešosios paskirties pastatuose, kur keliami itin aukšti reikalavimai šilumos energijos taupymui, o ypač tinka statant pasyvius namus („Passive hause“). Pasyvus namas – tai energiją taupantis namas, kurio eksploatacijai sunaudojama 80 procentų mažiau energijos, lyginant su dauguma Europos pastatų.

Renkantis stiklo paketus pagal techninius duomenis, reikia atkreipti dėmesį į stiklų saulės faktorių (G), kuris apibūdina per stiklus patenkančios saulės energijos kiekį, o tai labai svarbu statant pasyvų namą, nes be saulės energijos panaudojimo neįmanoma pasiekti norimų rezultatų. Langai, kurie nukreipti į pietų pusę, turi gerą saulės pralaidumą, o patenkanti saulės energija šildo patalpas ir taip mažinamos šildymo sąnaudos. Tai parodo, kad patalpas gali šildyti ne tik šildymo sistemos, bet ir langai.

Garsą izoliuojantys stiklo paketai („Sound“)

„Sound“ – stiklo paketų grupė, kuriai priklauso stiklo paketai, gaminami naudojant medžiagas, pagerinančias garso izoliavimo funkciją. Veiksniai, pagerinantys stiklo paketo garso izoliaciją:

  • Stiklų masė (kuo ji didesnė, tuo garso laidumas mažesnis);
  • Stiklų konfigūracija (turi būti asimetrinė – naudojami skirtingų storių stiklai);
  • Specialūs stiklai (garsą izoliuojančia plėvele laminuoti stiklai);
  • Specialių dujų stiklo pakete naudojimas;
  • Atstumas tarp stiklų (kuo didesnis);
  • Stiklų sujungimo rėmelio medžiaga („Swisspacer“, TGI, aliuminis).

Saulės energiją izoliuojantys stiklo paketai („Sun“)

„Sun“ – stiklo paketų grupė, kuriai priklauso stiklo paketai, gaminami naudojant saulės energijos laidumą mažinančius stiklus. Tai skaidrūs ir tonuoti stiklai su moderniomis daugiafunkcėmis dangomis, dėl kurių stiklo paketų pralaidumas saulės spinduliams yra mažas. Tai naujausios kartos stiklo paketai, dėl savo savybių geriausia tinkantys gyvenamosios ir viešosios paskirties pastatams, kur vertinamos žmonių gyvenimo ir komforto sąlygos.

Saugūs stiklo paketai („Safe“)

„Safe“ – tai stiklo paketų grupė, kuriai priklauso stiklo paketai, gaminami naudojant saugius stiklus. Saugiais vadinami laminuotieji, grūdintieji, armuotieji stiklai arba priešgaisriniai stiklai.

Šie stiklo paketai skirti pastatams ar konstrukcijoms, kur keliami apsaugos nuo sužeidimų ar įsilaužimų reikalavimai.

 

Raštuoti, dekoruoti (dažyti) stiklai:

Raštuoti stiklai – tai stiklai, turintys reljefinį paviršių. Naudojami išorinėms ir vidinėms pertvaroms stiklinti. Šie stiklai suteikia dalinį vaizdo nepermatomumą ir šviesos laidumą.


Šilkografijos pavyzdys 1

Šilkografijos pavyzdys 2

Šilkografijos pavyzdys 3

Šilkografijos pavyzdys 4

Šilkografijos pavyzdys 5

Quatrix matinis

Armuotas

Crepi

101

Krizet

Kura

Flutes matinis

Delta bronza

Delta matinis

118

Dekoruoti (dažyti) stiklai – stiklai, kurių paviršius padengiamas pasirinktos spalvos specialiais dažais, kurie aukštoje temperatūroje įlydomi į stiklo paviršių.

 


Stiklo paketo viduje esančios dekoratyvinės juostelės:

Suteikia langui išskirtinumo, galimos įvairios spalvos, patogu valyti, nes juostelės tam visiškai netrukdo.

Užklijuotos dekoratyvinės juostelės su intarpu stiklo paketo viduje („Duplex“):

Puikiai atrodo tiek žiūrint iš toliau, tiek ir priėjus arti. Ši dekoracija suteikia įspūdį, kad stiklo paketas yra padalytas į keletą dalių, tačiau iš tiesų, stiklo paketas yra vientisas. Šis variantas labai populiarus Skandinavijoje.