Lauko ir vidaus durys


Durys yra nestandartinis gaminys, kurį techniškai teisingai pagaminti reikia ypatingų įgūdžių, specialių įrengimų ir profesionalių darbuotojų. Jų apkaustymas, spynų įmontavimas ir kiti svarbūs aspektai yra ypač sudėtingi ir reikalauja daug žinių. Paradinėms lauko durims, kurias varstome kiekvieną dieną, saugumas ir patvarumas yra ypatingai svarbus.

Lauko durims yra keliami specialūs reikalavimai ir jos gaminamos iš tam tikslui skirtų medžiagų. Skirtingai nuo langų, durų kampai yra papildomai tvirtinami, o dėl to užtikrinamas durų varčios standumas. Duryse įmontuota trijų kaiščių spyna užtikrina ne tik tvirtumą, bet ir sandarumą.

Mes suteikiame galimybę pačiam klientui susimodeliuoti durų dizainą arba norimą modelį pasirinkti iš mūsų katalogo. Durys gaminamos iš  įvairių medžio imitacijos ir kitokių spalvų. Durys gali būti be arba su stiklo paketu, kuris gali būti pagamintas iš skaidraus arba dekoruoto stiklo. Mes pasiruošę pagaminti būtent tai, ko Jūs pageidausite.

Plastikinių durų privalumai:
Gerai pagamintos durys yra ilgaamžės, sandarios, nebijo drėgmės, lengvai valomos ir išvaizdžiai atrodo. Durys, pagamintos iš plastikinių, 82 mm storio profilių, jau turi tris sandarinimo tarpiklius ir yra stiklinamos 48 mm storio stiklo paketu arba šilumos plokšte (48 mm storio).