„Veka“ „Alphaline 90 MD“

„Veka“ „Alphaline 90 MD“ – tai šilčiausia mūsų siūloma profilių sistema, geriausiai tinkanti statant pasyvius namus ir norintiems investuoti į ateitį, patirti mažesnes išlaidas už pastato šildymą ir gyventi patogiau. Šios sistemos langų rėmų storis yra 90 mm, o tai leidžia įstiklinti stiklo paketais iki 50 mm storio ir pagerinti lango šilumines savybes. Į rėmo kamerą įmontuotas šiluminės medžiagos užpildas apsaugo jo peršalimą. Centrinis tarpiklis per visą kontūrą užsandarina vidinę kamerą, esančią tarp lango rėmo ir varčios ir tokiu būdu apsaugo nuo drėgmės patekimo į ją, o tai sumažina furnitūros koroziją.

Ši sistema pamėgta klientų, statančių naujus gyvenamuosius namus, nes geros šiluminės savybės, didelis sandarumas ir platus spalvų pasirinkimas išpildo architektų ar dizainerių sumanymus todėl, kad yra galimybė langus pagaminti su skirtingomis vidaus ir išorės spalvomis.

Profilis yra gaminamas Vokietijoje tik iš pirminių žaliavų. Verta atkreipti dėmesį ir į klasikinį langų dizainą: švelniai suapvalinti profiliai puikiai tinka įvairių stilių pastatams – tiek moderniems naujos architektūros statiniams, tiek renovuojamiems senos statybos namams.

Techniniai duomenys:

 1. 90 mm pločio, 6 kamerų sistema;
 2. Rėmo išorinė kamera papildomai apšiltinta įdėklu iš polistireno;
 3. Profilių sienutės storis A klasės;
 4. Cinkuotos metalo armatūros;
 5. Trijų keičiamų sandarinimo tarpiklių fiksacija tarp staktos ir varstomos dalies;
 6. Lango rėmo ir varčios šilumos perdavimo koeficientas yra Uf = 1,0 W/m2K;
 7. Galima pasiekti gaminio šilumos perdavimo koeficientą iki Uw = 0,69 W/m2K;
 8. Stiklinama 44 mm; 48 mm arba 50mm storio paketais (trijų stiklų);
 9. Tarpeliai tarp stiklų užpildyti argono dujomis;
 10. Pasirenkant specialų garsą izoliuojantį stiklo paketą, galima pasiekti garso izoliaciją iki 48 dB;
 11. Mechaninio stiprumo, šilumos perdavimo koeficiento, oro skverbties ir kitus duomenis įrodome pateikdami ES atitikties deklaracijas.

Profilis yra pritaikytas įvairioms klimato juostoms, besikeičiantiems metų laikams ir temperatūroms. Spalvos yra sodrios ir ilgaamžės, nereikalaujančios priežiūros. Dėl šių išskirtinių profilio ir stiklo paketo savybių mes galime pateikti patikimą, ilgaamžį ir ypač gera vokiška kokybe pasižymintį gaminį.